Dziennik elektroniczny

W celu uzyskania dostępu do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ (UONET+) należy wykonać następujące czynności:

  1. W wyszukiwarce internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego: https://uonetplus.resman.pl/rzeszow.
  2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz swój adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
  3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
  4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
  5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
  6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając otrzymanego loginu i ustalonego przez siebie hasła.

Uwagi:

  1. Dostęp do e-dziennika UONET+ możliwy jest za pomocą jakiejkolwiek zaktualizowanej przeglądarki internetowej (np. Mozilla Firefox, Chrome).
  2. Nie zaleca się logowania do systemu UONET+ za pośrednictwem zewnętrznych serwisów (Facebook, Google, Windows Live ID), ponieważ e-dziennik UONET+ nie wylogowuje się wówczas prawidłowo z sesji, co stwarza niebezpieczeństwo tego, że z tego samego komputera inna osoba może bez logowania wejść na Państwa konto w dzienniku elektronicznym.
  3. System UONET+ wymusza co 180 dni zmianę hasła przy logowaniu.
  4. W celu zmiany istniejącego hasła lub ustalenia nowego hasła (np. w przypadku zapomnienia), należy postępować tak, jak przy uzyskiwaniu dostępu do systemu UONET+ po raz pierwszy (tak jak przy tworzeniu nowego konta).

 

Dodatkowo: